Skrzynki Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
 • 110,00 zł W magazynie

  Wysoka skrzynka z górami to rarytas dla górołazów albo ludzi, którzy bez gór jak bez ręki:) Skrzynka jest bardzo prosto ozdobiona, ale przecież jak już są góry na wieku to nic więcej nie potrzeba.

  110,00 zł
  W magazynie
 • 97,00 zł W magazynie

  Fantastyczna szkatułka. Papier ryżowy, którego użyliśmy jest raczej chłopięcy, ale szkatułka może spodobać się także dziewczynce:) zachowana w kolorach niebieskich środek ma drewniany.

  97,00 zł
  W magazynie
 • 97,00 zł W magazynie

  Skrzyneczka dla małej księżniczki. Cechuje ją kontrolowany przesyt dodatków. Papiery w różne wzory, koronka, obrazek dziewczynki,  misie ale wszystko w stonowanych ujednoliconych kolorach choć różne, wspaniale ze sobą współgrają.

  97,00 zł
  W magazynie
 • 87,00 zł W magazynie

  Skrzynka w stylu glamour. Ścianki skrzynki ozdobione są wzorem pepitki, który tworzy elegancką wypukłą fakturę na całej powierzchni. Ręcznie malowana, ozdobiona metodą decoupage wizerunkiem eleganckiej kobiety. Całość dopełniają umieszczone w dwóch rogach drewniane, wypukłe ornamenty. Zabezpieczona lakierem bezbarwnym.

  87,00 zł
  W magazynie
 • 100,00 zł W magazynie

  Skrzynka na podziękowania dla rodziców. Skrzynka jest ozdobiona napisami ze sklejki oraz wizerunkiem pary młodej. Można spersonalizować napisy oraz dodatki na skrzynce. Wnętrze skrzyni jest wypełnione mchem, na którym pięknie prezentują się upominki dla Rodziców Państwa Młodych. Mech może być zastąpiony wełną drewnianą.

  100,00 zł
  W magazynie
 • 120,00 zł W magazynie

  Książka ręcznie ozdobiona techniką decoupage. Bardzo romantyczna skrzyneczka wykonana na bazie książki. Bejcowana ciepłym odcieniem brązu. „Okładka” książki jest ozdobiona bardzo kobiecym papierem w róże. Grzbiet natomiast na odcień brązu. Całość pracy postarzana co dodaje jej uroku. Na rogach książki znajdują się  narożniki z grawerem w kolorze mosiądzu,...

  120,00 zł
  W magazynie
 • 120,00 zł W magazynie

  Skrzynka z humorem ponieważ jej bohaterem jest kot z ciałem małej dziewczynki. Cała praca utrzymana w stylu lat ostatnich wieku XIX. Eleganckie nóżki nadają pracy charakteru. Całości dopełnia uchwyt mosiężny który wygląda jak wąsy.

  120,00 zł
  W magazynie
 • 79,00 zł W magazynie

  Nietuzinkowa skrzynka z końmi bejcowana w kolorze jasnego dębu. Papier ryżowy z końmi nas zauroczył. Obrazek był za mały do skrzynki tego rozmiaru dlatego też tło jest domalowane przez nas przez co szkatułka zyskuje unikatowy wygląd. Skrzynka jest prosta, ale niebanalna wykończona mosiężnym uchwytem z miejscem na karteczkę z podpisem.

  79,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł W magazynie

  Skrzynka dla Druhny drewienko o wymiarach 16x16 bejcowane w kolorze jasnego dębu bardzo ciepłe. Jedyną ozdoba pudełka są drewniane usta. W środku kartka z napisem „Kochana! Powiedziałam „Tak”. Zostaniesz moją Druhną? Wydruk świetnie współgra z całością Skrzynia jest rewelacyjnym sposobem na zakomunikowanie przyszłej Druhnie, że bez niej się nie uda.

  69,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł W magazynie

  Skrzynka dla świadka, drewienko o wymiarach 16x16 bejcowane w kolorze jasnego dębu bardzo ciepłe. Jedyną ozdoba pudełka jest drewniana mucha W środku kartka z napisem „Stary! Żenię się zostaniesz moim świadkiem. Wydruk na kartce eko świetnie współgra z całością. Dodatkowo skrzynka jest zabezpieczona lakierem bezbarwnym, dzięki czemu śmiało można ją...

  69,00 zł
  W magazynie
 • 150,00 zł W magazynie

  Skrzynka na bazie Herbaciarki z 16 przegrodami. Utrzymana w stylu luźnie postrzeganego orientu. Pudełko jest na pozór skromne, ale skrywa wiele ozdób. Środek i wieko w kolorze butelkowej zieleni pod którą na wieku skrywa się wypukły ornament lekko ozłocony.

  150,00 zł
  W magazynie
 • 150,00 zł W magazynie

  Skrzynka z przegrodami w stylu glamour. Na wieku postać z kreskówek raczej dla dorosłej części publiczności ponętna i gorąca Betty Boop:) Ścianki skrzynki ozdobione są wzorem pepitki, który tworzy elegancką wypukłą fakturę na całej powierzchni.   Ręcznie malowana, ozdobiona metodą decoupage, zabezpieczona lakierem bezbarwnym.  

  150,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów