Boże Narodzenie Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
 • 55,00 zł W magazynie

  Mały obrazek na desce z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny z dzieciątkiem Jezus spokojnie śpiącym w objęciach Swojej Ukochanej Mamy. Obrazek mieni się cała paletą barw gdzie pastele świetnie komponują się z bardzo intensywnymi odcieniami granatu i żółcieni dominujących w strojach Postaci.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 95,00 zł W magazynie

  Oferujemy Państwu bardzo piękne w swej prostocie ozdoby z plastra brzozowego, z ręcznie malowanymi obrazkami i  napisami przywodzącymi na myśl Święta. W pakiecie z zawieszkami 4 drewniane reniferki. Wielkości plastrów są różne wahają się od 9-6 cm średnicy. Renifer 9 cm wysokości. Dopełnieniem każdego krążka jest koralik na sznurku jutowymi.

  95,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie

  Zawieszki świąteczne z zimowym krajobrazem i choinką. Delikatną ozdobą zawieszki jest kokardka wykonana ze sznurka jutowego. Fantastyczna, świąteczna dekoracja do twojego domu.   Wymiary zawieszki: Średnica : 10 cm. Grubość : 3 mm.

  39,00 zł
  W magazynie
 • 87,00 zł W magazynie

  Oferujemy Państwu bardzo piękne w swej prostocie, nietuzinkowe wianuszki i sopelki z koralików. W różnych rozmiarach wykończonych wstążką kraciastą w różnych kolorach. Doskonale sprawdzą się jako ozdoba świąteczna, mogą być zawieszone na klamkach, uchwytach zasłonach, oczywiście na choince i wielu innych miejscach.

  87,00 zł
  W magazynie
 • 77,00 zł W magazynie

  Oferujemy Państwu bardzo piękne w swej prostocie ozdoby z plastra brzozowego, z ręcznie malowanymi obrazkami i  napisami przywodzącymi na myśl Święta. Wielkości plastrów są różne wahają się od 9-6 cm średnicy. Dopełnieniem każdego krążka jest koralik na sznurku jutowymi.

  77,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie

  Oferujemy Państwu bardzo piękne w swej prostocie, nietuzinkowe wianuszki z koralików, oraz 3 ręcznie malowane krasnale. W różnych rozmiarach wykończonych wstążką kraciastą w różnych kolorach. Doskonale sprawdzą się jako ozdoba świąteczna, mogą być zawieszone na klamkach, uchwytach zasłonach, oczywiście na choince i wielu innych miejscach.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 77,00 zł W magazynie

  Oferujemy Państwu bardzo piękne w swej prostocie, nietuzinkowe bombki ozdobione z obu stron metoda decoupage. Z jednej strony widnieje obrazek z przeuroczym misiem (na każdej bombce innym), z drugiej zaś motyw kratki. W pakiecie z Misiowymi bombkami trzy renifery dwa większe i jeden mniejszy.

  77,00 zł
  W magazynie
 • 77,00 zł W magazynie

  Oferujemy Państwu bardzo piękne w swej prostocie, nietuzinkowe wianuszki z koralików. W różnych rozmiarach wykończonych wstążką kraciastą w różnych kolorach. Doskonale sprawdzą się jako ozdoba świąteczna, mogą być zawieszone na klamkach, uchwytach zasłonach, oczywiście na choince i wielu innych miejscach. Wielkości plastrów są różne wahają się od 9-6 cm...

  77,00 zł
  W magazynie
 • 67,00 zł W magazynie

  Oferujemy Państwu bardzo piękne w swej prostocie ozdoby z plastra brzozowego, z ręcznie malowanymi obrazkami i  napisami przywodzącymi na myśl Święta. Wielkości plastrów są różne wahają się od 9-6 cm średnicy. Dopełnieniem każdego krążka jest kokardka z kraciastej wstążki oraz drewniane koraliki.

  67,00 zł
  W magazynie
 • 65,00 zł W magazynie

  Mały obrazek na drewnie z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny z dzieciątkiem Jezus spokojnie śpiącym w objęciach Swojej Ukochanej Mamy, która z wielka ufnością spogląda w niebo. Obrazek mieni się cała paletą barw gdzie pastele świetnie komponują się z bardzo intensywnymi odcieniami granatu i bieli dominujących w strojach Postaci.

  65,00 zł
  W magazynie
 • 80,00 zł W magazynie

  Kalendarz adwentowy wykonany z materiału bawełnianego. Cztery pasy kieszonek przeznaczonych na łakocie lub inne drobiazgi osładzające czas Adwentu.  

  80,00 zł
  W magazynie
 • 25,00 zł W magazynie

  Drewniany, duży renifer w kratę. Ozdobiony metodą decoupage, zabezpieczony lakierem bezbarwnym. Doskonała dekoracja twojego domu na Święta Bożego Narodzenia. Dostępny również w innych wariantach. Na zamówienie dostępna większa ilość – czas oczekiwania około 3 dni robocze.    

  25,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów