Czereśnia antyczna z Azulejos niebieskim Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • 117,00 zł W magazynie

  Prezentujemy Państwu naszą śreniego rozmiaru, drewnianą tackę z uchwytami, która nie tylko jest praktycznym rozwiązaniem, ale także piękną ozdobą do Twojego domu. Ta wyjątkowa taca została stworzona z dbałością o detale, aby spełnić Twoje oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

  117,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzynka z ośmioma przegrodami ozdobiona niebieskim portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana w odcieniach antycznej czereśni i ozdabiana metodą decoupage.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 85,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z sześcioma przegrodami ozdobiona portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage.  Może pełnić funkcję do przechowywania drobnej biżuterii, drobiazgów nieposiadających dotąd swojego miejsca lub do zakamuflowania pysznych łakoci.

  85,00 zł
  W magazynie
 • 125,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z dwunastoma przegrodami ozdobiona portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage.

  125,00 zł
  W magazynie
 • 110,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z dziewięcioma przegrodami ozdobiona portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage.

  110,00 zł
  W magazynie
 • 87,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z sześcioma przegrodami ozdobiona portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage. Wykonana w mojej pracowni rękodzieła – Krakowska Drewutnia. Skrzyneczka może posłużyć jako herbaciarka lub schowek na drobiazgi. Herbaciarka jest zabezpieczona lakierem bezbarwnym co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

  87,00 zł
  W magazynie
 • 85,00 zł W magazynie

  Chustecznik prostokątny, drewniany, ręcznie malowany, otwierany od góry. Ozdobiony metodą decoupage, motywem azulejos. Chustecznik może być praktyczną dekoracją salonu, sypialni, łazienki. Mieści się w nim standardowe, prostokątne pudełko chusteczek higienicznych.   

  85,00 zł
  W magazynie
 • 127,00 zł W magazynie

  Prezentujemy Państwu naszą dużą, drewnianą tackę z uchwytami, która nie tylko jest praktycznym rozwiązaniem, ale także piękną ozdobą do Twojego domu. Ta wyjątkowa taca została stworzona z dbałością o detale, aby spełnić Twoje oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

  127,00 zł
  W magazynie
 • 95,00 zł W magazynie

  Ten komplet składa się z 6 drewnianych podkładek, idealnych do użycia pod kubki, kufle lub świece, oraz otwartego drewnianego pudełka.  Z jednej strony podkładki ozdobione są portugalskim motywem Azulejos, dodającym uroku i stylu do Twojego wnętrza. Z drugiej strony podkładki pokryte są bejcą w kolorze brązowym, który nadaje im eleganckiego i naturalnego...

  95,00 zł
  W magazynie
 • 85,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z czterema przegrodami ozdbiona motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage. Zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Skrzyneczka może posłużyć jako herbaciarka lub schowek na drobiazgi.

  85,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów