Czereśnia antyczna z wzorem folk Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 117,00 zł W magazynie

  Prezentujemy Państwu naszą drewnianą tacę średniego rozmiaru, która nie tylko jest praktycznym akcesorium do serwowania, ale również piękną ozdobą do Twojego domu. Ta wyjątkowa taca została ozdobiona metodą decoupage wzorem folklorystycznym, który nadaje jej unikalny charakter. Wzór kwiatowy dodaje delikatności i świeżości.  

  117,00 zł
  W magazynie
 • 127,00 zł W magazynie

  Prezentujemy Państwu naszą drewnianą tacę dużego rozmiaru, która nie tylko jest praktycznym akcesorium do serwowania, ale również piękną ozdobą do Twojego domu. Ta wyjątkowa taca została ozdobiona metodą decoupage wzorem folklorystycznym, który nadaje jej unikalny charakter. Wzór kwiatowy dodaje delikatności i świeżości.  

  127,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie

  Ten komplet składa się z 6 drewnianych podkładek, idealnych do użycia pod kubki, kufle lub świece, oraz otwartego drewnianego pudełka.  Z jednej strony podkładki ozdobione są motywem folklorystycznym, dodającym uroku i stylu do Twojego wnętrza. Z drugiej strony podkładki pokryte są bejcą w kolorze brązowym, nadającym im elegancki i naturalny wygląd.

  89,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł W magazynie

  Chustecznik kwadratowy, drewniany, ręcznie malowany, ozdobiony motywem folklorystycznym. Otwierany od dołu. Chustecznik może być praktyczną dekoracją salonu, sypialni, łazienki, kuchni. Mieści się w nim standardowe, kwadratowe pudełko chusteczek higienicznych.  

  69,00 zł
  W magazynie
 • 83,00 zł W magazynie

  Drewniana Herbaciarka z motywem folklorystycznym. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage. Zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Praktyczna ozdoba każdej kuchni.

  83,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów