Biały z Azulejos niebieskim Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 125,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z dwunastoma przegrodami ozdobiona portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana na biały kolor i ozdabiana metodą decoupage.

  125,00 zł
  W magazynie
 • 110,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z dziewięcioma przegrodami ozdobiona portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage.

  110,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z sześcioma przegrodami ozdobiona portugalskim motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage. Wykonana w mojej pracowni rękodzieła – Krakowska Drewutnia. Skrzyneczka może posłużyć jako herbaciarka lub schowek na drobiazgi. Herbaciarka jest zabezpieczona lakierem bezbarwnym co ułatwia utrzymanie jej w czystości.

  89,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie

  Mała drewniana taca z uchwytami. Ozdobiona metodą decoupage wzorem azulejos w odcieniach niebieskiego koloru. Ręcznie malowana, bejcowana, zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Praktyczna i piękna ozdoba do domu. W sklepie są również dostępne inne produkty pasujące do kompletu.

  89,00 zł
  W magazynie
 • 95,00 zł W magazynie

  Ten komplet składa się z 6 drewnianych podkładek, idealnych do użycia pod kubki, kufle lub świece, oraz otwartego drewnianego pudełka.  Z jednej strony podkładki ozdobione są portugalskim motywem Azulejos, dodającym uroku i stylu do Twojego wnętrza. Z drugiej strony podkładki są pomalowane na biały kolor, który nadaje im eleganckiego i naturalnego wyglądu.  

  95,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie

  Średniego rozmiaru drewniana taca z uchwytami. Ozdobiona metodą decoupage wzorem azulejos. Ręcznie malowana, bejcowana, zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Praktyczna i piękna ozdoba do domu. W sklepie są również dostępne inne produkty pasujące do kompletu.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 120,00 zł W magazynie

  Duża, drewniana taca z uchwytami. Ozdobiona metodą decoupage wzorem azulejos. Ręcznie malowana, bejcowana, zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Praktyczna i piękna ozdoba do domu. W sklepie są również dostępne inne produkty pasujące do kompletu.

  120,00 zł
  W magazynie
 • 70,00 zł W magazynie

  Drewniana skrzyneczka z czterema przegrodami ozdbiona motywem Azulejos. Ręcznie malowana i ozdabiana metodą decoupage. Zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Skrzyneczka może posłużyć jako herbaciarka lub schowek na drobiazgi.

  70,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów